NOWY STYROPIAN GRAFITOWY

LEPSZY STYROPIAN CZARNY

Rosnące zainteresowanie styropianem czarnym(szarym), jako materiałem izolacyjnym o doskonałych parametrach ochrony cieplnej budynku, stwarza potrzebę ciągłej pracy nad zminimalizowaniem ryzyka niekorzystnego działania nasłonecznienia na wykonane fasady. Konieczność ochrony przyklejonych płyt styropianowych spowodowana nadmierną absorpcją promieni słonecznych oraz liczne sygnały od Wykonawców o niedogonościach wykonywanych prac, spowodowała konieczność modyfikacji styropianów SUPER LAMBDA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadzamy nową odmianę styropianów czarnych (szarych). Jaśniejsza barwa chroni przyklejone płyty przed pochłanianiem promieni słonecznych, przez co czyni wykonane prace bardziej odpornymi na niekorzystne oddziaływanie zjawiska rozserzalności cieplnej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego surowca do produkcji styropianów czarnych(szarych), parametry termoizolacyjne pozostają na niezmiennym, bardzo dobrym poziomie.

Jednocześnie informujemy, że przez pewien czas funkcjonować będą na rynku dwie odmiany styropianów SUPER LAMBDA, co nie wpływa na jego doskonałe parametry. Spowodowane jest zapasami surowca do bieżącej produkcji.

Jestemu otwarci na Państwa sugestie i opinie na temat nowych rozwiązań naszych produktów.


< powrót do aktualności

logo logo logo logo logo