O NAS

STYROPOZ Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2003. Od początku jej istnienia chcieliśmy nawiązywać do lokalnych tradycji poznańskich.  Solidność, rzetelność i uczciwość stały się naszą wizytówką, co wyrażamy także w podtytule nazwy:

Poznański Producent Styropianu

Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ reprezentujemy w całości kapitał lokalny.

Przez ostatnie 15 lat zebraliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, a stały rozwój i wzrost sprzedaży stawia nas w czołówce producentów styropianu. Zaufało nam wiele firm z Wielkopolski i województw ościennych. Stale współpracujemy z najważniejszymi hurtowniami budowlanymi na tym terenie. Nasze długoletnie relacje, gwarantujące przejrzystość i wiarygodność, są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać.

STYROPOZ - Poznański Producent Styropianu - O NAS

Dzięki doświadczonej załodze i nowoczesnemu laboratorium, prowadzimy stałą kontrolę naszych produktów, aby mieć pewność, że w Państwa ręce trafia styropian najwyższej jakości.

Jesteśmy członkiem GPS – Grupa Polski Styropian, a także PSPS – Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Bierzemy także udział w pracach Wielkopolskiej Izby Budownictwa w Poznaniu. Dzięki takiej aktywności mamy stałą wiedzę o nowościach technologicznych i sytuacji w branży budowlanej. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ chcemy najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych kontrahentów.

Numer 1 w Wielkopolsce

Lat tradycji

Rodzajów styropianu w ofercie

Partnerów handlowych

Adres firmy

ul. Szarych Szeregów 23,
60-462 Poznań
Tel. +48 (61) 842 57 67
E-mail info@styropoz.pl

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 7:00-16:00
Zamówienia przyjmujemy pn-pt w godz. 8:00-16:00

Kontakt

Biuro czynne pn-pt w godz. 7:00-16:00
Zamówienia przyjmujemy pn-pt w godz.
8:00-16:00

Copyright © Styropoz 2018  |  Firma Styropoz najaktywniej działa na terenie Wielkopolski.

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo